3154 Oljemålning
P Sundberg, Signerad, landsväg. Olja på duk, 45x60 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 11 januari 2021 -
8227 Oljemålning
P Sundberg, Skogsinteriör, 27x39
Såld: 100 kr
Såldes den 16 januari 2017 -
6226 Oljemålning
P Sundberg, björkar, signerad, pannå, 1932
Såld: 150 kr
Såldes den 7 oktober 2013
1482 Oljemålning
P Sundberg, ekar, 21x32
Såld: 100 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
4107 Oljemålning
P Sundberg, björkar vid vatten, signerad, 1954, 23x32
Såld: 250 kr
Såldes den 6 februari 2012 -
5077 Oljemålning
P Sundberg, Vintermotiv, 18x23
Såld: 350 kr
Såldes den 24 augusti 2009
4441 Oljemålning
P Sundberg 13x18
Såld: 300 kr
Såldes den 20 april 2009 -
1522 Oljemålning
P Sundberg, Vinterlandskap, 58 x 94
Såld: 700 kr
Såldes den 23 februari 2009 -
7446 Oljemålning
P Sundberg, Landskap med stuga, 22x28
Såld: 350 kr
Såldes den 16 april 2007